Faaliyetlerimiz

Biyolojik Paket Arıtma Sistemleri (Biosistem)

Yaşam Alanlarından kaynaklanan Evsel nitelikli atıksuların arıtılması için tasarlanmış, minumum alan ve enerji gereksinimine ihtiyaç duyan, PLC ünitesi sayesinde otomatik olarak çalışan sistemlerdir.

BIOSISTEM adı altından üretilen Biyolojik Paket Arıtma Sistemlerimiz ST37 Karbon Çelik malzemeden imal edilmektedir.  Malzeme yüzeyi çift kat epoksi boya ile kaplanarak korozyana karşı koruma altına alınmaktadır.  Diktörtgen Prizmatik ve Silindirik olarak imal edilebilmektedir. Taşınabilir olmasının yanı sıra estetik bir görünüşe sahiptir.  Müşteri talepleri doğrultusunda BIOSISTEM Paket Arıtma Sistemleri istenilen renkte imal edilebilmektedir.

Sistemde kullanılan arıtım prosesi, dünyada en çok kullanılan Aktif Çamur Prosesi olan Ardışık Kesikli Reaktör (SBR; Sequencing  Batch Reactor) Prosesidir. Bu proses genel olarak düşük kapasiteli atıksuların arıtımında kullanılmaktadır.

BIOSISTEM Paket Arıtma Sistemlerimizden çıkan arıtılmış su kirlilik değerleri Su Kirliliği ve Kontrolü Yönetmeliğinde belirtilen deşarj standartlarını sağlamaktadır.

KULLANIM ALANLARI

-Köy, Kasaba, Belde ve Belediyeler,

-Yazlık siteler ve Kooperatifler

-Turistik siteler

-Oteller

-Okul ve Hastane ve Yurtlar,

-Konut siteleri ve villalar,

-Askeri tesisler

-Fabrikalar ve sanayi kuruluşları

-Şantiye ve alt yapısı olmayan bölgelerdeki tüm tesisler için.