Faaliyetlerimiz

Kimyasal Atıksu Arıtma Sistemleri

Endüstrilerden kaynaklanan Atıksuların arıtımında Kimyasal prosesler uygulanmaktadır. Proses Seçimi, Tesisin ilk Yatırım maliyeti ve işletme maliyeti açısından büyük önem arz etmektedir.

Özellikle kimyasal atiksu aritma sistemleri konusunda önemli referanslara sahip olan firmamiz, metal kaplama, tekstil, maden, otomotiv, geri kazanim v.b. sektörlerde aranan bir uygulayici konumundadir. Firmamız bugüne kadar bir çok tesisi başarıyla hayata geçirmiştir.

Firmamız; kurmuş olduğu Kimyasal Atıksu Arıtma Tesislerinde kullanılan tüm ünite ve ekipmanların tamamının imalini kendi bünyesinde gerçekleştirmektedir. Ünitelerin tamamı Poliporpilen (PP) ve Polietilen (HDPE) malzemelerden imal edilmektedir. Bu malzemenin kullanım sebebi ise Kimyasal Dayanımının çok yüksek olmasıdır. Ayrıca tesislerimiz PLC ünitesi kullanılarak tam otomatik çalışacak şekilde tasarlanmaktadır. Firmamız daima uzun ömürlü ve kalıcı tesisler kurmanın yanı sıra  kendine özgü tasarımları ile daha ekonomik, yüksek verimliliği olan, çevreci tesisler kurmayı hedeflemektedir.